Zprávy pro Adminy  →ZDE
V ROZEPSANÉM ČLÁNKU JE DŮLEŽITÁ DISKUZE!!!
->Prosím připisujte sem čas editování článku {Sobota 15:00}

Prosím přispěj nám TADY!!

Palác Flóra a Metropole Zličín

1. března 2011 v 19:06 | >Evuš |  >Evuš - Články


Palác Flóra a Metropole Zličín =)
Dneska jsem se školou jela na výlet do Prahy. Jeli jsme v 8:15 z Rakovníka normálním spojem z autobusáku na Zličín a z něho metrem hurá na Flóru =). Hlavním účelem bylo jít na Flóře na nějakej 3D dokument do kina. Učitelka nám domluvila ''Sea Rex 3D''. Film se mi líbil a byl docela zajímavej- takže po obavách, že to bude nuda to bylo dobrý překvapení ;). Potom jsme se metrem přemístili zpátky na Zličín a zašli jsme do Metropole =)). Koupila sem si dvě úžasný trička- jen škoda, že nebylo více času ... ;) Dovolila jsem si pro vás vyhledat nějaký info =):

Palác Flóra

http://www.nakupni-centra.com/wp-content/uploads/2007/05/0009_ref_flora.jpg
Foto: www.nakupnicentra.com
Palác Flóra na ploše o 2o.ooo m2 má čtyři patra. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a osm sálů multikina Cinema City s jedním sálem 3D sálem IMAX. V prvním, druhém a třetím patře 123 obchodů a kavárna či malé občerstvení. Řidičům jsou k dispozici čtyřpatrové podzemní garáže. (Upraveno z: www.palacflora.cz)

Metropole Zličín
http://www.nakupni-centra.com/wp-content/uploads/2007/11/metropole_zlicin.jpg
Foto: www.nakupnicentra.com
Metropole Zličín byla jedním z prvních multifunkčních komplexů v České republice a do dnes patří stále k těm nejoblíbenějším. Se spoustou obchodů všeho druhu a několika kaváren a restaurací se zde nachází 1o sálů multikina Cinema City. Velké parkoviště je hned před Metropolí Zličín. Celková plocha je 7o.ooo m2, z toho 55.ooo m2 nákupní plocha. (Upraveno z: metropole.cz)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama